ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.

“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Посилання на офіційну новину МОН

Держгеокадастр оприлюднив проєкт нової Методики нормативної грошової оцінки земель

Держгеокадастр оприлюднив проєкт нової Методики нормативної грошової оцінки земель, який було розроблено за підтримки експертів Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Про це повідомила прес-служба Держгеокадастру на своїй сторінці у Фейсбук.

Принципові зміни:

- об'єднання наявних підходів оцінки земель (для земель населених пунктів, для несільськогосподарського призначення та для с/г призначення) в єдину методику
- суттєве спрощення безпосередньо самого розрахунку, адже це відбуватиметься за єдиною формулою
- зменшення обсягів інформації, необхідної для проведення НГО, відповідно – зниження вартості робіт із проведення НГО та скорочення термінів від замовлення таких робіт до використання відомостей про НГО.

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Новина на офіційному сайті МОН.

Карантин в Університеті новітніх технологій продовжено до 24 квітня включно

Керуючись рішенням Уряду прийнятого 25 березня 2020 року стосовно загальнонаціонального карантину в Університеті новітніх технологій також продовжено карантин до 24 квітня включно, який мав тривати до 3 квітня включно. Новину Міністерства освіти і науки можна переглянути за Посиланням.

Карантин та протиепідемічні заходи Університету новітніх технологій

В Університеті новітніх технологій у відповідності до наказу міністерства 1/9-154 від 11.03.2020 року впроваджено карантин з 12.03.2020 - 03.04.2020.

 

ПАМ'ЯТКА від Відділу санітарної охорони території ГУ ДПСС в м.Києві

для керівників закладів вищої освіти на період підйому захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусної інфекції

На період підйому захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусної інфекції керівництво закладів повинно забезпечити проведенням протиепідемічних заходів:

І
Профілактичні заходи (щоденно)

1. Довести до відома студентів та працівників інформацію про необхідність студентам та працівникам залишатися вдома або в ізоляторі гуртожитку при виявленні ознак ГРВІ навіть у легкій формі.
2. Оперативне виявлення та ізоляцію студентів з ознаками ГРВІ шляхом організації "фільтрів", при необхідності – термометрії.