УНТ розпочав програму соціальної відповідальності для випускників шкіл з регіону АТО

Університет новітніх технологій (УНТ), один із найсучасніших інноваційних університетів столиці, оголосив про готовність надати 50-відсоткову знижку на навчання студентів зі Східної України і закликав інші приватні навчальні заклади долучитися до цієї ініціативи.

«Звичайно, те, що зараз відбувається в Україні, особливо на Сході та в Криму, дуже негативно впливає на всі сфери життя нашої держави – і на систему освіти зокрема. І, звісно, через бойові дії страждають, в першу чергу, люди. Десятки тисяч потенційних абітурієнтів позбавлені можливості жити і навчатися в своєму регіоні. Тому ми вирішили допомогти їм – не зважаючи на майбутні збитки»,– сказав проректор УНТ Сергій Бабак.

Університет новітніх технологій ухвалив рішення дотувати навчання студентів з Донецької та Луганської областей та запровадити для них спеціальні ціни на весь термін навчання. УНТ готовий забезпечити цих студентів гуртожитком, психологічною підтримкою та допомогою у пошуку роботи в Києві.
«Ці діти пережили війну. І вони дійсно потребують нашої підтримки і допомоги. Ми закликаємо інші навчальні заклади підтримати нашу ініціативу, тому що за сьогоднішніми випускниками наше майбутнє – майбутнє єдиної та сильної країни», – підкреслив проректор.

В середині червня головний координатор з гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй Валері Амос заявила про погіршення гуманітарної ситуації в Україні. За даними ООН, через бої на Сході України свої домівки покинули 34 тисячі осіб. Зокрема, заявила Амос, кількість переміщених осіб в Україні досягає 19 тисячі осіб.

Також 15 тисяч українських громадян покинули місце свого проживання в районах, де немає міжнародних спостерігачів. Серед людей, які вимушені змінити постійне місце проживання, багато випускників середніх шкіл та молоді, яка планувала в цьому році вступати до вищих навчальних закладів. Нажаль, більшість з них можуть відмовитись від своїх планів.

Університет новітніх технологій. Інформаційна довідка

Університет новітніх технологій (УНТ) був створений у 1996 році в формі Київського інженерно-технічного інституту – КІТІ. У грудні 2004 року його було перетворено на Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті. І, нарешті, в грудні 2011 року – на Університет новітніх технологій.

На сьогодні УНТ є вищим навчальним закладом недержавної форми власності, що готує спеціалістів з 8 спеціальностей, які охоплюють широке коло питань земельно-правових відносин: геодезії, фотограмметрії, землевпорядкування та кадастру, геоінформаційних систем і технологій, фінансів, правознавства, екології та охорони навколишнього середовища, інформаційних управляючих систем і технологій.

За час існування УНТ випустив більше 6500 бакалаврів, спеціалістів і магістрів.Навчальний процес в університеті забезпечується фахівцями з великим науково-педагогічним та професійним досвідом.

Велику увагу педагоги університету приділяють науковій роботі, залучаючи до неї і студентів. Всього за період становлення і розвитку університету здійснено більше 100 наукових розробок, на які отримано патенти України, публікуються монографії, статті, доповіді, що є основою наукового потенціалу УНТ.

Наукові дослідження та розробки здійснюються також у вигляді науково-технічного співробітництва спільно з провідними науковими установами та вищими навчальними закладами України – тому числі з Науково-технічним центром новітніх технологій, Інститутом космічних досліджень, Центром аерокосмічних досліджень Інституту геологічних наук НАН України, Чернігівським державним інститутом економіки та управління, Національним університетом водного господарства та природокористування.