Материалы

Work and Travel USA

Work and Travel - це програма для студентів, що дозволяє з користю та задоволенням провести літні канікули за кордоном(4 місяці - травень, червень, липень, серпень). А саме - ти відправляєшся разом з друзями в США на некваліфіковану роботу(оффіціантом,помічником кухара, працівником у МакДональдс, та багато іншого), працюєш, заробляєш непогані гроші(від 7$ за годину роботи), а ввечері відвисаєш разом з друзями у нічних барах, або на дискотеках Майямі, Чікаго, або інших міст США!

Як показує практика твоїх однолітків-студентів, що вже їздили в США по программі Work and Travel, заробити за 4 місяці можна 4000-5000 доларів США(окрім вартості самої програми), а на деяких вакансіях навіть до 6000-7000$(але, нажаль, це поодинокі випадки). При чому, все це абсолютно легально і відкрито - ніяких "біженців-нелегалів".

Стати учасником програми Work and Travel може стати кожен, хто є:
•    Cтудентом стаціонару, не останнього курсу навчання
•    Віком - від 18 до 23 років
•    Володіє англійською мовою на розмовному рівні

Що таке програма Work and Travel?

Work and Travel - це міжнародна молодіжна програма, що дозволяє студентам
стаціонару провести літні канікули в США на роботі, що не потребує спеціальної
кваліфікації, або досвіду роботи.

Чи є робота по Work and Travel легальною?

Так. Програма Work and Travel - є абсолютно легальною міжнародною програмою уряду США, що дозволяє студентам з усього світу їхати в США на літні канікули на роботу. Інформація про легальність міжнародних програм обміну(у тому числі й Work and Travel) офіційно представлено на сайті посольства США.

Як довго я можу залишатися в США по програмі Work and Travel?

Програма Work and Travel розрахована максимально на 4 місяці перебування в США, це - травень, червень, лимпень, серпень. 1-го вересня кожен учасник повинен вже повернутися назад на Україну.

Які вакансії бувають по програмі Work and Travel?

Робота по програмі Work and travel не передбачає важкої фізичної праці, і не потребує якоїсь певної кваліфікації, або досвіду работи. Тому, зазвичай, студенти працюють в сфері обслуговування(магазини, парки, отелі та ін.)

Вакансії по програмі Work and Travel бувають самі різноманітні, ось деякі приклади: робітник у парках атракціонів, продавець у магазині, робітник бригади МакДональдс, офіціант, швейцар та інші. До того ж ти сам можеш знайти собі вакансію(наприклад, в Інтернеті) та прийти з нею до нас.

Вакансії по програмі Work and Travel відбираються за конкурсною основою - а саме - чим раніше ти зареєструєшся - тим кращу вакансію ти зможеш отримати(студенти - народ кмітливий - спочатку розбирають найкращі вакансії, з більшою оплатою за працю:) ). До того ж може вплинути твій рівень володіння англійською мовою - деяка робота пов'язана з постійним спілкуванням з людьми(наприклад, офіціант), і якщо ти добре володієш англійською мовою, то це багатократ збільшує твої шанси зайняти бажану вакансію.
Скільки триває робочий день по програмі Work and Travel?

За нормою, робочий день по програмі Work and Travel триває 8 годин(тобто, 40 годин на тиждень), оплата при цьому складає мінімум 6$ за годину роботи(макс.до 9$), якщо працюєте більше норми робочого дня - то оплата в 1,5 рази вище. Тобто, не лінуючись, можно отримувати по 400-500$ за тиждень.

Чи можу я обирати місто у яке хочу поїхати?

Так, можеш. Але, ти повинен розуміти, що місто не є головним критерієм вибору місця роботи в США по Work and Travel. Загалом, вакансії у величезних містах(Лос-Анджелес, Нью-Йорк та ін.) зустрічаються нечасто.

Чи можу я жити разом із друзями, що також їдуть зі мною по Work and Travel?

Так, можна. Але, про це необхідно повідомити агентство завчасно, адже необхідно буде підібрати вакансії у одному місті, що, при великій кількості бажаючих їхати разом, є непростим завданням.