Материалы

Work & Study Canada

Це академічна мовна та культурна програма з практикою або оплачуваним стажуванням, яка надає можливість поєднати заняття в класі та досвід роботи в області гостинності (hospitality). Програма включає 6 або 12 тижнів вивчення англійської мови й 18 або 36 тижнів оплачуваної практики, що дозволяє компенсувати витрати на поїздку.

Академічний компонент програми складається з вивчення мови, розширення знання культури про приймаючу країни, вирішення проблем щодо командної роботи, пристосовності, мотивації, лідерських якостей та професійної термінології та практики.

Практичний компонент або оплачуване стажування - має специфічні цілі й в комбінації з уроками є обов'язковою і невід'ємною частиною програми.

Для кого ця програма? Для студентів, які бажають поліпшити свою англійську. Для студентів, які бажають поринути в культурне середовище Канади. Для студентів, налаштованих досягти успіху в інтенсивному навчанні, яке потребує чималих зусиль.

Тривалість програми становить 6 і 12 місяців. Початок програми - щопонеділка. Стажування можливі тільки у сфері готельних послуг і можуть бути за такими спеціальностями: обслуговування банкетів, рецепціоніст, SPA-менеджер
бармен, портьє, носильщик багажу, покоївки, агент бронювання, координатор розваг та екскурсій, офіціант.

Навчання та практика проводяться в західній частині Канади, в провінції Британська Колумбія, в основному на гірськолижних курортах, в тому числі і на об'єктах олімпійського селища.

Є так звані Золота та Срібна програми.

Золота програма на 6 і 12 місяців перебування включає: інтенсивне навчання в кампусі Ванкувера, безперервне навчання на курорт, тільки курортне розташування (за межами Ванкувера), тип вакансії залежить від навиків кандидата та доступності, організовані подорожі, організоване проживання.

Срібна програма на 6, 8 і 12 місяців включає: інтенсивне навчання у Ванкувері, немає занять протягом стажування, розташування у Ванкувері або курортних зонах, вакансія зі стажуванні підбирається самостійно, навчання 50/50 (50% стажування від тривалості програми)

Вимоги до кандидатів, які мають бажання поїхати по цій програмі:

  • вік мінімум 19 років, максимум 35 років;
  • знання англійської мови;
  • попередній досвід роботи не вимагається, але це є великий плюс;
  • резюме англійською;
  • мотиваційний лист (Motivation Letter).